_1497253222.jpg

Ankara 3D, Boyutlu Bina Tasarım

Yıllar boyunca en doğru derecede detaylı mimari tasarımlar, proje işleri, animasyonlar, sayısız ürünler modelledik ve teslim ettik. 3 Boyutlu görsellerimiz, en doğru ayarlı kesin ölçüler kullanarak, iç tasarım plan ve projelerini, ürün tasarım örneklerini ya da animasyonlarını, bina tasarımlarını sergilemek adına idealdir.

Profesyonel 3d bina tasarım ankara ekibimiz ile beraber her zaman detaylı binalar ve alanlardan bahçelere, araç modelleri ve ticari ürünlere kadar her konuda fotoğraflardan oluşan gerçekçi bir dünya tasarımı yapabiliyoruz. Ölçü, ışıklandırma ve renk ile beraber nefes kesen derecede gerçek hissi verebiliyor, dış dünyanın bütün taraflarını içeren üst düzeyde detaylı resimler yapabilme konusunda bize her zaman güvenebilirsiniz.

Proje ya da iki boyutlu çizim dokümanlarından 3D çizim modelleme ile beraber özelleştirilerek kullanılmasıyla oluşturulan çizim işlemlerinin ardından mimari görselleştirme ya da isteğe göre 3D animasyon durumlarına gelmesini sağlamaktadır. Modelleme alanında en önemli yere sahip olan durum render kalitesinden kaynaklanmaktadır.

İnşa edilen veya tasarlanmış olan yapıların ve objelerin gerçekçilik algısını vermek adına her zaman yüksek kaliteli 3d çizim ve render çalışmalarını foto gerçekçi sonuç ve hızla neticelendirilmesi gerekir. Oluşturduğumuz çalışmalardaki güneş ışığı, kaplama, yapay ışık, gölge etkisi gibi farklı ayarlar yüksek düzeyde her zaman teknik bilgi ve estetik bilgiye sahip olmayan firmaların gerçekleştirdiği modelleme yapıyoruz.